fbpx

ברוכים הבאים לאתר www.market-zone.co.il (להלן “מרקט-זון”).

השימוש והקניה באתר זה כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה (השימוש בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד).

תנאים כלליים

 1. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מרקט-זון, מעיד כי קרא בעיון את פרטי התקנון וכי הם מקובלים עליו. אם אינך מסכים לתנאי כלשהו נא הימנע משימוש באתר.
 2. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל המונח “פעולה” כולל גם רכישה או הצעת רכישה וגם פעולה אקטיבית, כגון רישום ביקורת או תגובה.
 3. מרקט-זון שומרת לעצמה הזכות לשנות תקנון זה מעת לעת, בלא שתימסר על כך הודעה מראש, לכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר.

הזמנה ורכישה באתר

 1. אתר מרקט-זון מאפשר לרכוש מוצרים שונים בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים המשווקים בישראל .
 2. רשאים להשתתף במכירות השונות בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ובעלי כתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
 3. בסיום ביצוע ההזמנה יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה, וזה יהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי מרקט-זון. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי.
 4. האתר תומך גם בתשלום באמצעות PayPal. ומערכת של Upay. 
 5. המחירים באתר כוללים מס ערך מוסף, אלא אם צוין אחרת במפורש.
 6. למען הסר ספק, המחירים באתר מרקט-זון אינם כוללים דמי משלוח, אלא אם צוין אחרת במפורש.
 7. בכל מקרה שמרקט-זון לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים, או בכל מקרה של שיבושים שונים כגון בעיות מלאי, אספקה וכדומה, או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של מרקט-זון, אזי למעט הזכות לביטול הרכישה, תוך זיכוי החשבון בסכום החיוב (במידה וחויב), לא תישא מרקט-זון בכל אחריות כלפי המזמין ולא תישא בכל נזק ישיר ו\או עקיף שנגרם ללקוח ו\או צד שלישי.

ביטול עסקה

 1. לקוח זכאי לבטל עסקה אשר רכש ע”פ חוק הגנת הצרכן, וזאת לא יאוחר מ-14 יום מתאריך הרכישה. ביטול עסקה יעשה אך ורק בתיאום למול צוות אתר מרקט-זון והודעת הביטול תימסר בפקס\דוא”ל.
 2. לקוח אשר רכש מוצר וביטל עסקה, יחויב ב 5% דמי ביטול מערך הרכישה או 100 ש”ח, הנמוך מביניהם, ובנוסף יחויב בדמי הובלה והוצאות נוספות במידה והמוצר נשלח ללקוח גם אם טרם קיבל המוצר בפועל.
 3. כמו כן, לקוח אשר קיבל את המוצר עליו להחזירו למחסני מרקט-זון, בתיאום עם צוות האתר, טרם אישור ביטול העסקה. על המוצר להיות סגור, באריזתו המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש, על האריזה להיות שלמה ולא פגומה, בכל מצב אין לבטל עסקאות על דעת הצרכן בלבד.
 4. חובת החזרת המוצר למחסני מרקט-זון / הספק היא על הלקוח בלבד. מרקט-זון לא תהיה אחראית ולא תישא בהוצאות שינוע כאלו ואחרות של המוצר שהוחזר.

משלוחים

 1. מוצרי אתר מרקט-זון יספקו עד 14 ימי עסקים מיום הקניה.
 2. המשלוחים יתבצעו לכתובות אשר בשטחי מדינת ישראל בלבד.
 3. זמן האספקה עשוי להשתנות בין המוצרים ויעדי האספקה השונים.
 4. יתכנו עיכובים בשל כוח עליון, או אירועים ומועדים מיוחדים בחו”ל.
 5. על אף האמור לעיל, מובהר כי קיימים מוצרים לגביהם פרטי המשלוח המפורטים לעיל לא יחולו, ואלו מוצרים שעבורם נדרשת הובלה מיוחדת (מוצרים גדולים, ריהוט, מוצרי חשמל, מוצרים יקרי ערך, מוצרים הדורשים התקנה ו/או הרכבה ועוד).
 6. תנאי המשלוח, לרבות עלות המשלוח, יחושבו בנפרד על כל משלוח.
 7. מרקט-זון שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי ועלויות המשלוחים מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט וללא מסירת הודעה מראש על כך.
 8. ישנם מוצרים לגביהם ניתן לתאם איסוף עצמי על-פי תיאום מראש.
 9. מחירי המוצרים אינם כוללים תוספות מיוחדות כגון תוספת קומה, מדרגות לוליניות ופירוק דלתות. תוספות עבור משלוח יגבו ע”י חברות ההובלה ואינן קשורות לעסקה עצמה:

הובלת המוצר מעל קומה שלישית הינו לפי 50 ש”ח עבור כל קומה נוספת למעט מקררים.
פירוק דלתות ינוע בין 250 – 120 ש”ח לפי סוג המקרר וגודלו ישירות למוביל\טכנאי החברה
על משלוחים מעבר לקו הירוק, ודרומית לבאר שבע וצפונית מחיפה תהיה תוספת תשלום.
דמי ההובלה אינם כוללים שימוש במנוף (במידת הצורך).
כיריים גז – חובת פתיחה ע״י טכנאי גז מורשה – בתשלום ישירות לחברת השירות

 1. מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ”י רצונו של המזמין ובהסכמתו. מסירת הפרטים מעידה על הסכמתו של המזמין למסירתם. מרקט-זון נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע,ואינה מעבירה את הפרטים האישיים בשום אופן לגורם שלישי.
 2. למרות המאמץ המושקע כדי שהמידע המצוי באתר מרקט-זון יהיה מלא ומדויק, עשויים ליפול בו טעויות או שגיאות בתום לב. היה ונפלה טעות חריגה וברורה על פניה בתיאור מוצר, מחיר, או שירות כלשהוא, לא יחייב הדבר את מרקט-זון.
 3. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

דרכי התקשרות
לכל שאלה ניתן לפנות לאימייל או מספר טלפון 054-4511687

מרקט-זון
רחוב הנמר 21/7
ירושלים
9695417

iw Hebrew
X

Main Menu

דילוג לתוכן